Coverholder at Lloyd's

Dołącz do nas

Wciąż poszukujemy profesjonalnych pośredników pragnących kształtować polski rynek ubezpieczeniowy.

Krok 1 Przejdź proces onboardingu

Osoby wykonujące czynności agencyjne, które chcą podjąć z nami współpracę otrzymują dostęp do systemu rejestracji w ramach, którego dokonują zgłoszenia na egzamin licencyjny i składają wymagane dokumenty. W tym celu skontaktuj się z naszym biurem w Warszawie kontakt@leadenhall.pl lub z jednym z Regionalnych Dyrektorów Sprzedaży.

Krok 2 Przejdź szkolenie wstępne i przystąp do egzaminu licencyjnego

Cyklicznie organizujemy egzaminy online dla osób ubiegających się o wykonywanie czynności agencyjnych, które poprzedzone są szkoleniem obejmującym obsługę systemu transakcyjnego oraz podstawowy kurs w zakresie oferowanych przez nas ubezpieczeń Lloyd’s oraz Squarelife. O terminie najbliższego egzaminu zostaniesz poinformowany automatycznie po przejściu procesu onboardingu.

Krok 3 Podpisz umowę i zacznij sprzedawać nasze produkty

Agencja, której osoby fizyczne wykonujące czynności agencyjne uzyskały wynik pozytywny na egzaminie może zawrzeć z nami umowę o współpracy. Na jej podstawie otrzymują one login i hasło do systemu transakcyjnego, który pozwala na samodzielne ofertowanie i zawieranie ubezpieczeń Lloyd’s oraz Squarelife.

Po nawiązaniu współpracy nie jesteś sam.

Zapewniamy ciągłe wsparcie współpracującym z nami pośrednikom. Prowadzimy szkolenia produktowe, dostarczamy materiały marketingowe oraz do samokształcenia.

Dołącz do nas

Dziękujemy!
Twoje zgłoszenie zostało wysłane.
Przepraszam - wystąpił błąd i nie udało się wysłać Twojego zgłoszenia. Prosimy spróbować później.

Wysyłając niniejsze zgłoszenie potwierdzasz zapoznanie się z Regulaminem serwisu oraz Polityką prywatności zawierającą m.in. klauzulę informacyjną w zakresie zasad przetwarzania danych osobowych.